Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Ми робимо


На сучасних підприємствах та в промисловості функціонують потужні системи вентиляції, кондиціонування, холодопостачання, електропостачання й теплопостачання. При цьому одні системи споживають тепло, а інші його виробляють.

У процесі роботи системи холодопостачання, витяжної вентиляції й каналізації скидають у довкілля сотні кіловат тепла. Водночас для підігріву вхідного повітря , нагріву води для гарячого водопостачання й опалення, для розтоплення випаровувачів холодильних установок використовується суттєва кількість електроенергії. Пострадянською особливістю харчових виробництв є практично повна автономність більшості інженерних систем, що досить суттєво впливає на енергоємність виробництва. Енергоємність валового внутрішнього продукту в нашій країні в 4-5 разів вища, ніж в країнах ЄС.

Піклуючись про використання енергоресурсів в умовах постійного й суттєвого їхнього подорожчання, «ASTRA GROUP» пропонує комплексні енергоефективні вирішення інженерних систем, які схематично можна продемонструвати таким чином:

Схема рубрики -Мы делаем- (ua).png

Кожна інженерна система, чи то система вентиляції, чи кондиціювання, чи холодопостачання, чи електропостачання або теплопостачання до появи на об'єкті створюється в процесі проектування, виробництва чи закупівлі комплектуючих і вузлів, які будуть доставлені на об'єкт після проходження всіх необхідних етапів логістики.

Після цього наступає етап монтажу й наладки її роботи. Такий процес включає в себе всі сучасні можливості автоматизації.

Потім ця, уже працююча, система береться на сервісне обслуговування й функціонує в заданому режимі до наступного етапу, до її модернізації.

«ASTRA GROUP» усі етапи впровадження інженерних систем виконує в комплексі. Наприклад, під час проектування враховує утилізацію викидного тепла холодильних машин й рекуперацію тепла в системі вентиляції. Вузли та комплектуючі виробляються й підбираються так, щоб доповнювати, а не дублювати роботу. І монтаж єдиної системи виконується за найзручнішою єдиною схемою. У такому випадку об'єкт отримує не суму інженерних мереж, а комплексне енергоефективне вирішення всіх систем.

Синергетичний ефект від застосування комплексних рішень дає економію енергоресурсів, інвестиційних внесків і експлуатаційних затрат від 25 до 50%.Проектування

Детальніше

Виробництво

Детальніше

Логістика

Детальніше

Монтаж і ПНР

Детальніше

Автоматизація

Детальніше

Сервіс

Детальніше

Модернізація

Детальніше

Замовити проект комплексного рішення

Залиште Вашу контактну інформацію та наші менеджери зателефонують Вам

© 1993-2022 «Компанія Астра»