Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Вентиляція


Вентиляція

Якщо для приватного будинку, квартири або ж невеликого складу достатньо природньої вентиляції, то для виробничих приміщень, великих складських приміщень та комерційних об’єктів найчастіше потрібна примусова, де в системі повітряпроводів повітря подається за рахунок тиску, створеного канальними вентиляторами.

У кожному конкретному випадку: для магазину, складу, виробничого цеху, офісу - потрібні зовсім різні індивідуальні рішення.

Але, є питання, які наші фахівці з’ясовують ще до початку робіт:

  • яка  кратність повітряобміну -  повний повітряобмін чи частковий плюс рециркуляція;
  • яким буде охолодження: фреонове чи зі застосуванням водно-гліколевого розчину;
  • який обігрів застосуємо: за допомогою електрики чи установки водяного або парового теплообмінника;
  • чи порібно шумопоглинання;
  • додаткові опції: зволоження або осушення, фільтрація, іонізація.

Крім того, з метою підвищення енергоефективності системи, наші фахівці можуть запропонувати застосування рекуперації.

А вже після прояснення цих питань можна переходити до технічної реалізації.

На цьому етапі важливим постає питання вибору обладнання. Сьогодні ключовою умовою є його енергоефективність. Якщо обладнання з тривалим терміном служби дає можливість економити на споживанні все більш зростаючої в ціні електроенергії, - воно окупається швидше ніж недорогі, але менш надійні його аналоги.

Сучасні технології дозволяють нам створювати виробничі приміщення з високими якісними характеристиками, які забезпечують не лише технологічно обгрунтовані, але й комфортні умови праці.

Меж досконалості намає, а ось норми, яких важливо дотримуватися, розроблені вже давно на державному рівні та прописані в нормативних документах, ними ми керуємось у першу чергу. Це ДБН В.2.5-67:2013 «ОПАЛЕННЯ, ВЕНТИЛЯЦІЯ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ».

Також є ще одна важлива умова – сестема вентиляції в приміщенні, яке будується, монтується однією з перших, так як об’ємний вентиляційний канал не можна прокласти там, де для нього вже немає потрібного простору.

З усіх цих та інших питань, які цікавлять Вас, змістовну консультацію нададуть наші фахівці. 
комплексне рішення

Розділ не знайдений.

© 1993-2022 «Компанія Астра»