Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Історія компанії

Більше 5370-ти вітчизняних об′єктів торгівлі, АПК та харчової переробної промисловості України  використовують комплексні технічні рішення від  «ASTRA PROJECT»

Наша Історія
2020Рік

Енергоменеджмент. Модернізація виробництва під новий продукт. Будівництво нових складів.

  БІЗНЕС "ASTRA PROJECT"

  Успішно завершено пілотний проект «Розробка, постачання та монтаж системи енергоменеджменту для магазину «VARUS 50». Проект масштабується, розпочата інтеграція комплексної системи автоматизації "Astra SCADA" в інженерні системи нових об'єктів.

  Реализовані проекти енергоменеджменту не тільки для об'єктів роздрібної торгівлі, але й для комунальних  закладів: шкіл та насосних станцій на об'єктах водопостачання.  

  Виконано реконструкцію власних складських та виробничих площ об'єктів «Модуль Молодечна». Під склади побудована окрема будівля, куди перенесені всі складські  запаси.  

  Виконано модернізацію розширених виробничих площ під розвиток виробництва та нові продукти.

2020Рік

«Астра Сервіс» розширіє географію комплексного обслуговування

  Бізнес «Астра Сервіс» розширив свою присутність  в північних областях країни та активно просуває послуги комплексного сервісного обслуговування на Заході країни.    

  На комплексне сервисне обслуговування були прийняті 36 магазинів «Союз» та «Квартал» ТОВ «Альянс-Маркет» у м. Чернигів та Чернигівській області. «Астра Сервис» обслуговує в цих супермаркетах  весь комплекс інженерних мереж: холодозабеспечення та холодильне обладнання, кондиціонування та вентиляцію, пекарне та технологічне обладнання.

  У зв'язку з значним збільшенням кількості обслуговуємих об'єктів у північному регіоні, (а їх вже більш ніж 70-ти) було прийнято закономірне рішення створити новий  Регіональний сервісний центр (РСЦ) «Північ».

  Повністю укомплектовані інженерними кадрами всі технічні служби, й не тільки в РСЦ «Північ», а й у всіх чотирьох Регіональних сервісних центрах. Тепер технічена служба кожного РСЦ складається з керівника Центру та двох профільних інженерів: інженера по напрямку холодильного обладнання, а також інженера по комплексному технічному обслуговуванню. 

2019Рік

Перший проект Бізнесу "ASTRA DEVELOPMENT"

  Створено Бізнес "ASTRA DEVELOPMENT". Сформована базова команда, яка здатна виконувати роботу по супроводу та реалізації проектної діятельності з високою якістю та ефективністю в умовах стислих термінів та бюджетів.

  В рамках масштабного будівельного Проекту у 2019-му р. виконана перша частина реконструкції логістичного розподільчого центру корпорації "АТБ" у м. Одеса. Об'єкт реконструкції має загальну площу 43 тыс. м. кв. На цій площі виконувались всі види робіт, починаючи від землеустрою та фундаментів, завершуючи покрівельними роботами та інженерними системами.

2019Рік

Оснащення холодом нових РЦ

   Бізнес «ASTRA ENGINEERING»

  Оснащено холодом 7-й Розподільчий логістичний центр (м Львів)

  Виконано Проект 8-го Розподільчого логістичного центру (м. Одеса) 

  Заключено перший експортний контракт.  

  В рамках забезпечення холодом Логістичного розподільчого центру № 22 були побудовані охолоджувані приміщення, загальний об'єм яких склав 58889 куб. м.

2019Рік

«Сервіс торгівельних підприємств»

   На комплексне технічне обслуговування (КТО) прийнято сімнадцять  супермаркетів "Велика Кишеня" та сімнадцять  магазинів "АТБ".

  На сервисне обслуговування прийнято холодильне обладнання  26-ти супермаркетів "Варус", з яких чотири об'єкти "Варус" прийняті на комплексне технічесне обслуговування.

  Оновлено парк автомобілів, - закуплені авто "RENAULT Dokker" для філіалу "АСТРА-СЕРВИС-КИЕВ."

2019Рік

Компанія вийшла на новий будівельний ринок

   Бізнес «Астра Проект»

   Компанія вийшла на новий будівельний ринок з послугою «Комплексне оснащення будівельних супермаркетів». Будівельний супермаркет "New format RUDI" було оснащено влітку 2019-го року у м. Кам'янське.

  Стала актуальною нова послуга - «Комплексне постачання торгівельного обладнання для магазинів». В листопаді 2019-го у м. Кам'янське було оснащено торгівельно-розважальний комплекс "Dmart" (8 тис. кв. м. торгівельних площ).

  На ринку швидкобудуємих конструкцій з'явились наші об'єкти: СТО у м. Кривий Ріг та склад шин для сервісної станції "Volvo" у сел. Глеваха.

  Розширилась присутність компанії на зовнішніх ринках. Наші об'єкти з'явились у Азербайджані та Білорусі. Наш новий продукт, інновацийну систему мониторингу та автоматизації інженерних мереж "SCADA", ми представили на виставці «Акватерм-2019». На даний момент вже маємо декілька успішно реалізованмх проектів, у тому числі, за межами України,  у Білорусі та Азербайджані.

2018Рік

Новий продукт запропоновано ринку – автоматизація роботы інженерних систем

   ТОВ «АСТРА» запропонувала ринку  новий продукт – автоматизація роботи інженерних систем комерційних та промислових об'єктів. Продукт затребуваний -  його встановлено  на об'єктах мереж:  MacDonalds, АТБ, ТРАШ, ФОРА, FOZZY.

   Збільшилась  присутність компанії на Заході країни (оснащені холодом  більш ніж 50-ти об'єктів даного регіону).

   Виконані проекти холодозабезпечення крупних об'єктів, логистичних розподільчих центрів ТОВ Логістик Юніон: РЦ № 21 (Київськая обл. сел. Копилов) та РЦ № 23 (м. Львів).

  Комплексному сервісу від компанії - 3 роки. Повним спектром комплексного сервісного обслуговування користуються супермаркети: "Велика Кишеня", "VARUS", магазини сети "АТБ-Маркет" у Київській, Чернігівській, Дніпропетровській, Одеській обл., об'єкти мережі "Сільпо" у м. Харьків.

  Також, у 2018 році ТОВ "Астра" стала співзасновником ГС "Холодильна асоціація України" та її повноправним членом. Більше про асоціацію за посиланням: www.ref.org.ua

2017Рік

Обладнано перший енергоефективний супермаркет

  Енергоефективний супермаркет став реальністю, яку створила ТОВ «АСТРА». В квітні 2017 р. у м. Київ на пр.Оболонському був відкритий перший супермаркет "АТБ" з комплексом  енергоефективних інженерних систем.

2016Рік

Створено Бізнес «ASTRA ENGINEERING»

  

  На комплексне обслуговування компанії прийнято додатково більш ніж 133 об'єктів торгівельних мереж. Спектр послуг компанії розширено та містить все: від повного оснащення або модернізації об'єктів, технічного обслговування інженерних систем до стандартних загальнобудівельних робіт.
  Впроваджено методологію поточного виробн

ицтва на модернізованій дільниці агрегатно-компресорного обладнання.

2015Рік

«ASTRA PROJECT» збудувала новий офіс

У 2014 році, завдяки наполегливій праці й фінансово-інтелектуальним ресурсам був уведений в експлуатацію сучасний комфортабельний і енергоефективний офіс.

2015Рік

«ASTRA GROUP» входить до складу групи компаній «Модерн-Експо»

Об′єднавши можливості з глобальним виробником і постачальником торговельного устаткування, компанія отримала нові виробничі переваги. Уведені в експлуатацію виробничі потужності Верхньодніпровського заводу.

2014Рік

Використання комплексних рішень енергоефективних інженерних систем

«ASTRA PROJECT» бере відповідальність за забезпечення енергоефективності об′єкту в цілому.

2013Рік

Оснащення холодом потужних логістичних розподільчих центрів

Оснащення холодом потужних логістичних розподільчих центрів у Донецькій, Київській областях та АР Крим.

2013Рік

Розпочато реконструкцію заводу ВЗМР

Залучено інвестиції компанії «Модерн-Експо» й розпочато реконструкцію заводу ВЗМР під виробництво холодильного обладнання в подальшому. Розпочато капітальний ремонт виробничих площ заводу.

2012Рік

Ювілей – 20 років від дня заснування компанії

На виставці-конкурсі «Кращий вітчизняний товар року» «ASTRA PROJECT» отримала Медаль і Диплом переможця конкурсу за «Холодозабезпечення торгівельних мереж, промислових і сільськогосподарських об′єктів». У сфері зовнішньоекономічної діяльності стала «ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2012».

2011Рік

Компанія виробляє 1,2,3…6-ти компресорні станції

На виставці «Промхолод» «ASTRA PROJECT» презентувала двокомресорну станцію модульного типу. Економічні показники виросли за рік на 42%.

2010Рік

Вихід на нові ринки промислового й аграрного холоду

Будівництво потужних холодильних камер. Виробництво перших модульної, багатофункціональної й збірно-розбірної холодильних камер. За даними Міжнародного Економічного Рейтингу «ASTRA GROUP» отримала статус «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ».

2009Рік

Реалізація антикризової програми

«ASTRA GROUP» зберегла активи. Подолала кризу й формує резерви для подальшого розвитку. Проведено реконструкцію бізнесу: створено управлінську компанію й самостійні бізнеси: «АSTRA PROJECT», «ASTRA SERVICE» і «Верхньодніпровський завод потужного радіобудування».

2008Рік

Реорганізація. Купівля заводу ВЗМР

Сформовано нову організаційну структуру компанії на засадах Адмінтехнології. Впроваджено проект 1С-8: Управління підприємством. «ASTRA GROUP» придбала 100% пакету акцій Верхньодніпровського заводу потужного радіобудування.

2007Рік

Відкрито шістнадцять сервісних центрів «ASTRA SERVICE» на всій території України

1 липня 2007р. відкрито філіал «ASTRA-SERVICE» (м. Київ). 1 січня 2008р. відкрито Кримський філіал «ASTRA-SERVICE» (м. Сімферополь).


Новости 1 — 20 з 28
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець
© 1993-2022 «Компанія Астра»