Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Про Компанію

Піклуючись про раціональне використання енергоресурсів в умовах постійного та істотного їхнього дорожчання,«ASTRA GROUP» надає комплексні енергоефективні рішення інженерних систем для торговельних мереж, промислових об'єктів, агропромислового комплексу та переробних галузей.

Ми проектуємо, виконуємо монтаж, проводимо всі пусконалагоджувальні роботи, приймаємо на сервісне обслуговування та супроводжуємо інженерні мережі об'єкта до його наступної модернізації. При цьому приймаємо відповідальність за весь комплекс інженерних мереж об'єкта, в основі якого - система холодопостачання, а також є системи теплопостачання, кондиціонування, вентиляції та електропостачання з освітленням. Експлуатація створених нами мереж забезпечує кращу енергоефективність технологічних процесів наших Замовників.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ:

  • «ASTRA PROJEСT» з 1997 року реалізувала більше 3000 проектів для комерційних, промислових об'єктів і підприємств аграрно-промислового комплексу.
  • «ASTRA SERVICE» з 2003 р. надає сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування інженерних систем і здійснює модернізацію об'єктів. На сервісному обслуговуванні знаходиться більше 400 підприємств торгівлі та виробництва в Україні.
  • ASTRA DEVELOPMENT з 2019 року займається проектами будівництва і реконструкції великих об'єктів нерухомості. Команда даного бізнес-напрямку виконує всі види робіт, починаючи від проектування об'єкта, землеустрою та фундаментів і, закінчуючи, покрівельними роботами і впровадженням інженерних систем. Крім того, - надає наступні сервісні послуги і проводить модернізацію об'єктів.


Серце компанії належить Верхньодніпровську. Тут знаходиться центральний офіс компанії. У травні 2015 року наш офіс переїхав у нове приміщення.

Astra 28.jpg

На підприємстві працює понад 350 співробітників. Усі робочі місця комп'ютеризовані (мається своя локальна мережа, індивідуальний канал в Інтернет). Співробітники компанії забезпечені всіма необхідними засобами комунікації: електронна пошта, доступ до WEB-ресурсів, Інтернет-, IP-, дротова і мобільна телефонія. Є різні системи управління знаннями, обліку, інформаційні системи, такі як корпоративне сховище даних, облікова система «1С. Підприємство», корпоративний портал та інші аналогічні системи, що дозволяють організувати роботу з максимальною ефективністю.

Склад 2021.jpg

   У Верхньодніпровську розташований склад площею 10000 м2. Це сучасне складське приміщення з  висотою складування до 6 м. Склад обладнаний стелажами, призначеними для зберігання комплектуючих і устаткування з різними властивостями й конфігурацією. Технології комп'ютеризованої складської логістики дозволяють відслідковувати історію поставленої в склад продукції, залишки й рух по місцях зберігання, якісний статус, а використання сучасних методів обліку руху запасів дозволяє забезпечити можливість своєчасного планування нових закупівель по всіх проектах. Для автоматизації вантажно-розвантажувальних робіт використовуються сучасні електричні й дизельні навантажувачі.

IMG_7057_1.JPG

IMG_0801.jpg

   Компанія має власний автопарк, у складі якого більше 40 машин. Надійна спеціалізована автомобільна техніка дозволяє організувати перевезення негабаритних та великовагових вантажів вагою до 25 тонн.  Усі авто обладнані GPS-датчиками, що дозволяє завжди знати, де знаходиться вантаж, який доставляється.     

    Служба сервісу працює з відомими світовими та вітчизняними торговельними мережами, обслуговуючи супермаркети «МETRO» (Миколаїв, Чернівці, Рівне, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя), «Ашан» (Кривий Ріг, Запоріжжя, Львів, Київ), «Фреш» (Херсон), «VARUS» (Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Першотравенськ), а також об'єкти «Велика Кишеня», «Сільпо», «АТБ-маркет» і не тільки. Усього сьогодні на сервісному обслуговуванні компанії - більше 400 об'єктів. Їх обслуговують сервісні бригади в чотирьох регіональних сервісних центрах (РСЦ): Центр, Південь, Захід, Схід. Філія бізнесу «Сервіс торгових підприємств» знаходиться в Києві. Сьогодні понад 50 об'єктів підключені до системи дистанційного моніторингу. Робота інженерних систем цих об'єктів координується з нашого центрального пункту управління та диспетчеризації.

Astra_Servis-dispetcherskaya_.jpg

Більше 30 років наполегливої ​​праці команди професіоналів принесли холдингу заслужене визнання й першість у своїй галузі. Ставайте нашими клієнтами та партнерами! З нами - надійно, якісно, ефективно та оптимально! Ми - партнери на роки!© 1993-2022 «Компанія Астра»