Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Монтаж та налагодження


Монтаж та пуско-налагоджувальні роботи

Однією з ключових послуг компанії можна назвати виконання монтажно-інсталяційних робіт по впровадженню комплексу енергоефективних інженерних систем на об′єктах замовників.

У доробку компанії вже більше 5370 виконаних проектів. Це монтажі різних рівнів складності й масштабу: від інсталяції обладнання й систем в невеликих магазинах площею 200 – 300 м2 ( «АТБ», «Бруснниця») - до оснащення супермаркетів «VARUS», «Сільпо» й гіпермаркетів «ВЕЛМАРТ», «Ашан», «Метро» площею від 2 до 5 тис. м2.

Компанія має досвід виконання монтажно-інсталяційних робіт на потужних промислових складських комплексах площею більше 17 тис. м2. У цьому випадку монтажні роботи проводяться на висоті 12 -15 м.

IMG_8147.jpg
Прицеп.jpg

Під час виконання монтажу використовуються власні спеціальні ножничні підйомники. Фахівці оснащені професійними інструментами кращих європейських виробників. Обладнання для роботи й необхідні інструменти доставляються на об′єкти в спеціальному мобільному будиночку монтажників, у якому є всі необхідні умови й приладдя для забезпечення харчування й відпочинку працюючої бригади.

Одночасно на різноманітні об′єкти замовників можуть виїжджати більш ніж 15 бригад. У складі кожної монтажної бригади працюють електрогазозварювальник, електромеханік і помічник. Це фахівці з великим досвідом монтажно-інсталяційних робіт. 70% фахівців цієї категорії працюють в компанії більше 10 років. Їхній досвід, знання й рівень кваліфікації дозволяють виконувати монтаж інженерних систем усіх рівнів складності.

Монтаж Красиловка.jpg

Нерідко під час здачі об′єкта терміни проведення монтажних робіт скорочуються через об′єктивні причини. І навіть у цьому випадку наші монтажники виконують весь комплекс робіт на високому рівні якості. Спрацьовує багатолітній досвід, знання й майстерність, які постійно удосконалюються.

Якщо, наприклад, проводяться модернізаційні роботи на діючому об′єкті (в гіпермаркеті або в працюючому виробничому цеху), бригада виїжджає вночі, коли потік відвідувачів чи інтенсивність роботи на об′єкті знижується, й виконує всі необхідні операції з максимальною швидкістю, без зупинки об′єкта.

Пуско-налагоджувальні роботи виконуються після завершення монтажу інженерної системи й установлення обладнання.

Для підключення систем автоматизації, налагодження контролерів, а також у період пуску всіх інженерних систем на об′єкт виїжджає інженер-проектувальник з Автоматичних систем управління технологічними процесами (АСУ ТП).

Авторський і технічний нагляд всього проекту супроводжується проектно-конструкторським відділом компанії.

Діючі інженерні системи передаються на сервісне обслуговування компанії й супроводжуються протягом усього життєвого циклу. 

Таким чином, комплексні інженерні рішення, розроблені нашими проектувальниками, виконані руками наших монтажників, стають реальними енергоефективними вітчизняними об′єктами наших Замовників. 


комплексне рішення

Якщо у Вас є запитання з будівництва й монтажу холодильно-морозильних камер/складів або ж з буріння свердловин, я готовий дати Вам компетентні відповіді

Лисак Юрій
Лисак Юрій

Начальник відділу монтажу холодильно-морозильних камер

Email yil@astra.dp.ua

+38 (067) 631 98 84

З питань монтажу й пуско-налагоджувальних робіт я із задоволенням допоможу Вам інформацією

Михайлець Микола
Михайлець Микола

Начальник відділу впровадження

Email mns@astra.dp.ua

+38 (067) 631 65 89

 

© 1993-2022 «Компанія Астра»