Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Сервісне та гарантійне обслуговування

Сервісне та гарантійне обслуговування

     Інженерні системи знаходяться поза увагою покупців, але вихід з ладу будь-якої з них відразу ж буде помічений відвідувачами супермаркету.

  Комплексна експлуатація і сервіс інженерних систем від ASTRA SERVICE:

  ВИРІШУЮТЬСЯ ЗАВДАННЯ:

  Весь комплекс заходів з технічного обслуговування і ремонту інженерних систем: хладообеспеченія, опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання та водовідведення, енергопостачання:

- діагностика, перевірка працездатності обладнання;

- своєчасне усунення несправностей, заміна запасних частин і устаткування при гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування і ремонт;

- забезпечення постійного (24/7) стабільного функціонування всієї інженерної інфраструктури;

- інформаційно-консультаційна підтримка персоналу Замовника.

  Детально про послугу КОМПЛЕКСНИЙ СЕРВІС дивіться на сайті: ASTRA SERVICE

Переваги комплексного технічного обслуговування інженерних систем від Astra Service:

По-перше, в компанії працюють власні сервісні фахівці високого рівня кваліфікації: 

всі вони пройшли навчання, були сертифіковані в спеціальному навчальному центрі і працюють за суворими стандартів і регламентів, затвердженим в компанії;

постійно підвищують свій рівень кваліфікації і регулярно проходять атестацію. 

Безпосередньо, в п'ятдесяти сервісних бригадах, які розподілені в чотирьох регіональних сервісних центрах, (РСЦ) по всій території України, працюють більше ста п'ятдесяти таких фахівців.

Астра -Сервис Авто.jpg

У їхньому розпорядженні знаходяться спеціалізовані сервісні автомобілі. Усі бригади працюють за вахтовим методом, що забезпечує швидкість реагування й своєчасне прибуття на об′єкт в будь-який час доби. Кожна бригада оснащена автомобілем, наповненим комплектом інструментів, а також запасом потрібних комплектуючих і розхідних матеріалів, необхідним для проведення повного комплексу робіт.По-друге, в компанії цілодобово працює диспетчерська служба, яка завжди на зв′язку й виконує не лише функції диспетчеризації аварійних заявок із об′єктів Замовників, а й веде спостереження за пересуванням сервісних бригад і може в терміновому порядку направити ближчу або закріплену за об′єктом бригаду для виконання необхідних робіт. Також диспетчер, що працює на обслуговуванні систем дистанційного моніторингу, може самостійно дистанційно усунути дрібні несправності, які виникли в роботі обладнання або системи на об′єкті. 


Astra Service Карьера V.jpg


Мониторинг Компрессорная.jpg

Наша третя перевага в тому, що за кожним РСЦ закріплений окремий інженер, який курує роботу сервісних бригад. Кожен фахівець, перебуваючи на об′єкті, може своєчасно отримати термінову консультацію, що дозволить пришвидшити усунення аварійної ситуації чи серйозної поломки.

Крім цього, в компанії є спеціальна бригада швидкого реагування, яку ми називаємо «911». Тут працюють професіонали високого класу, що мають багатий досвід і високий рівень компетентності. Вони можуть в будь-який термін доби прибути на об′єкт, незалежно від його масштабів і географічного розташування, та усунути проблему.

У випадку виникнення складної аварійної ситуації на об′єкт можуть виїхати декілька бригад разом з інженерами. Такий підсилений склад на кваліфікованому консиліумі вирішує будь-яку нестандартну проблему, що виникла в роботі обладнання або системи.

І трохи інформації в цифрах і фактах:

На ринку сервісного обслуговування 'Астра Сервіс' працює з 2003 р

Ми обслуговуємо інженерні системи промислових і торгових об'єктів, виробляємо комплексне технічне сервісне обслуговування систем і устаткування понад 450-ти об'єктів.

Служба сервісу працює з відомими світовими та вітчизняними торговими мережами, обслуговуючи ТЦ «МETRO», «Ашан», супермаркети «Варус», «Велика Кишеня», «Сільпо», «АТБ», об'єкти великого промислового холоду і складські логістичні комплекси. Підключені до системи віддаленого моніторингу 49 об'єктів наших Замовників. Причому використовуються на них різні системи моніторингу: АКМ-5, TELEVIS 200, LAE, Dixell.

Наші Замовники, особливо великі торговельні мережі, прагнуть, щоб інфраструктура всіх об'єктів мережі відповідала єдиними стандартами, для них важливо, щоб сервіс-провайдер мав розвинену філіальну мережу в Україні та міг виконувати сервісні роботи власними силами. Це сприяє підтримці високих стандартів роботи кожного об'єкта і всіх об'єктів мережі.

Наші можливості дозволяють підтримувати стандарти такого рівня. Наш центральний офіс знаходиться в м Верхньодніпровськ Дніпропетровської обл., Філія - ​​у Києві. Чотири регіональних розподільних центру працюють в містах: Київ, Одеса, Дніпро і Харків.

Якщо Вас зацікавила дана інформація і Ви хочете особисто побачити, яким чином на Вашому об'єкті ми будемо виконувати комплекс сервісного технічного обслуговування всіх інженерних систем і обладнання, - подивіться наш відеоролик "Комплексне технічне обслуговування ASTRA-SERVICE".

Відео:

Комплексне технічне обслуговування YT.jpgкомплексне рішення
Розділ не знайдений.

© 1993-2022 «Компанія Астра»