Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Модернізація


Модернізація

Модернізація – це кардинальне покращення роботи діючої інженерної системи, яка вже пройшла певний період експлуатації.

Панорама.jpg

Причин для проведення модернізації може бути декілька, але найбільш розповсюджених в сучасних умовах причин – три:

  • перша – це стан морально застарілої системи, коли її подальша експлуатація без суттєвих затрат стає неможливою;
  • другою причиною є необхідність підвищення енергоефективності функціонуючої системи;
  • третя – проекти, пов′язані зі зміною маркетингової концепції, якщо йдеться про торгівельну площадку.

20140219_152025.jpg">
Утилизация.jpg
Більш детально про найактуальніше на сьогодні – перших двох.

Більш детально про найактуальніше на сьогодні – перших двох.

«ASTRA PROJECT», надаючи комплексні інженерні рішення, бере на себе відповідальність за їхній стан і ефективність роботи. Ми, як сімейний лікар, який своєчасно приділяє увагу здоровому способу життя родини, профілактиці захворювань, а самому лікуванню, - коли виникає така необхідність. У цьому й полягає піклування про нашого клієнта. Виконуючи сервісне обслуговування вже діючих систем, ми передбачуємо ті проблеми, які можуть виникнути, й намагаємося їх запобігти.

Своєчасно інформуємо замовника про те, що необхідно провести технічні зміни в роботі, щоб запобігти можливих проблем: відмови в роботі обладнання, наступної необхідності в терміновому придбанні заміни для дорогого обладнання, що вийшло з ладу тощо.

Виконавши повний аналіз роботи систем і обладнання, ми виконуємо детальні інженерні і, якщо потрібно, конструкторські розрахунки, визначаємо оптимальні затрати, розраховуємо період окупності. Після цього надаємо технічний висновок і комерційну пропозицію Замовнику.

Якщо є можливість підвищити енергоефективність роботи діючої системи, ми намагаємося максимально використати цю можливість. Наприклад, ефективно утилізувати тепло, яке виробляють холодильні машини.

Детальний проект з рекуперації тепла був виконаний для мереж магазинів «Велмарт» (м. Севастополь), "Гостинний дім" (м. Калуш).

Потужний проект з автоматизацією систем управління «Енергоефективний об′єкт» був здійснений при оснащенні Розподільчого логістичного складського комплексу (сел. Красилівка Київської обл.).

Ринок обладнання, а також ідей по його удосконаленню не стоїть на місці. Постійно відбуваються зміни, з′являються новинки, що дають можливість здешевлювати процес його експлуатації. Ми намагаємося завжди бути в курсі справ, своєчасно надаємо замовнику аналітичну інформацію, необхідну для прийняття рішень, і здійснюємо всі роботи з модернізації систем і обладнання.

Ці роботи виконуються сервісними фахівцями, а якщо проект глобальний, - бригадою швидкого реагування «911», тому вона, зазвичай, не задіяна в плановому ТО об′єктів.

Об′єднуючи можливості власні й наших замовників, ми створюємо суттєві переваги для обох сторін.
комплексне рішення

G
M
T

Розділ не знайдений.

© 1993-2022 «Компанія Астра»