Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Логістика

Закупівельна, складська та транспортна логістика

Логістика компанії «ASTRA GROUP» -  це система оптимального руху всіх матеріальних ресурсів як всередині компанії, так і поза нею. Наші логістичні лінії починаються закупівлею сировини, матеріалів, вузлів  комплектуючих, проходять через виробництво й закінчуються доставкою на об′єкт Замовника, включаючи повну інформацію, яка пов′язує всі ці задачі. 

Для Замовників – трохи детальніше про переваги нашої закупівельної, складської й транспортної логістики.


Закупівельна логістика 

Наш відділ закупівельної логістики представлений як менеджерами з вітчизняних закупівель, так і фахівцями із зовнішньоекономічної діяльності. Ось уже більше 10-ти років компанія входить в ТОП 10 підприємств України «ЕКСПОРТЕР РОКУ», «ІМПОРТЕР РОКУ» за сумарним балом УКТВЕД.   

otdel-logistiki_3.jpg

IMG_7926.JPG

Транспортна логістика 

Наш транспортний відділ – це високоорганізований структурний підрозділ, який у стислі терміни з мінімальними затратами здійснює перевезення вантажів як Україною, так і за її межами.   

Компанія має власний автопарк з 40-а вантажних й легкових автомобілів. Його структура дає можливість створювати різноманітні схеми перевезень, розробляти маршрути таким чином, щоб максимально оптимізувати вартість доставки вантажів.

Надійна спеціалізована автотехніка забезпечує перевезення негабаритних і надважких вантажів масою до 25 тон. Після впровадження моніторингових програм контроль за переміщенням кожного автомобіля й своєчасною доставкою вантажу здійснюється цілодобово. Це мінімізує експлуатаційні витрати й дозволяє ефективно розподіляти та делегувати маршрути й завдання з доставки матеріалів і обладнання.

IMG_7057_1.JPG
Для виконання завантажувальних, земельних, а також монтажних робіт на висоті у нас є власна спецтехніка: вилочні вантажники, штабелери, дизельні й електричні підйомники, екскаватор. Вантажопідйомність, наприклад, дизельного вантажника – до 2800 кг.

Власні ножичні підйомники дозволяють виконувати монтажні роботи на висоті до 12 м. Такі механізми допомагають в найстисліші терміни виконати завантажувально-розвантажувальні роботи. Так наш вилочний вантажник Kooi-Aap після закінчення завантаження зі складу кріпиться до причепа завантаженої машини, а в кінці маршруту відкріплюється й транспортує вантаж по території об′єкта.   

P2090826.jpgСкладська логістика 

Компанія має свій Склад площею 10 тис. кв. м. – сучасне складське приміщення, де зберігаються необхідні комплектуючі й обладнання. Висота складування – до 6 м. тут розміщено 3000 палетомісць. Склад знаходиться під цілодобовою охороною з відеоспостереженням.

Ми надаємо послуги належного зберігання, що дозволяє клієнтові бути впевненим у збереженні й неушкодженості своїх матеріальних цінностей.

Технології комп′ютеризованої складської логістики дають можливість простежувати історію доставленої на склад продукції, залишки й рух місцями зберігання, якісний статус, а використання сучасних методів обліку руху запасів дозволяє забезпечити можливість вчасного планування нових закупівель за всіма поточними проектами. На вимогу замовника наші співробітники в будь-який час можуть кваліфіковано прийняти й видати зі складу будь-який вантаж, надавши при цьому необхідний пакет документів.

Завдяки використанню комунікаційних облікових і моніторингових систем, а також високоефективній роботі диспетчерського відділу, закупівельна, транспортна й складська логістика функціонує чітко, злагоджено, як єдине ціле в загальній системі компанії.


Якщо у Вас виникли запитання щодо складської логістики компанії  «ASTRA GROUP», я із задоволенням дам відповідь

Невойса Світлана
Невойса Світлана

Керівник служби складського господарства

Email lana@astra.dp.ua

+38 (067) 523 99 14

З радістю поділюся з Вами інформацією з питань закупівельної й транспортної логістики «ASTRA GROUP»

Радченко Сергій
Радченко Сергій

Керівник служби закупівельной та транспортної логістики

Email svr@astra.dp.ua

+38 (067) 567 16 04

 

© 1993-2022 «Компанія Астра»