Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Холодозабезпечення


Холодозабезпечення

При отриманні технічного завдання від Замовника на холодозабезпечення об'єкту наші конструктори-холодильщики, зібравши всі необхідні дані, проводять розрахунки та проектують оптимальну систему забезпечення холодом. Вони працюють із сучасними графічними програмами, зручними для візуалізації проектів та тими, що  дозволяють враховувати багато важливих факторів.

2 Конструкторский отдел.jpg

Ці програми допомагають виконати розрахунки теплопритоків, систем утилізації тепла, аеро- та гідродинаміки тощо, побачити трасування фреонових магістралей, показати планування об'єкта в 3D форматі. Здавалося б, усе просто, бери програму та роби. Але для того, щоб все те, що проектується за комп′ютером, потім працювало роками, як злагоджений годинниковий механізм, потрібні мізки, руки, знання, уміння та досвід і не тільки конструкторів та проектувальників. Трохи пізніше – логістів, монтажних бригад, сервісних спеціалістів, диспетчерів.

IMG_7733.JPG


Світ змінюється з кожним днем, і наш досвід дозволяє робити нашу роботу більш досконалою щодня. На думку одного з наших контрукторів-холодильщиків, Дмитра Вітренка, «праця конструктора – це процес творчий, так як не буває двох абсолютно однакових проектів і двох ідентичних холодильних систем. Кожний проект індивідуальний, як і люди, Замовники, для яких ми все це робимо. І кінцевий результат спрямований на досягнення мети Замовника. Сьогодні все частіше ми працюємо з технічними директорами та спеціалістами, які представлять наших Замовників. Їхні знання та високий рівень технічної підготовки дозволяє нам розмовляти мовою техніки та цифр і пропонувати найновітніші розробки для підвищення енергоефективності та оптимізації роботи кожної холодильної системи».


Кінцевий продукт, крім енергоефективної системи холодозабезпечення, – повний пакет документів на систему, яку ми спроектували, встановили наші монтажні бригади, автоматизували інженери, прийняли на обслуговування наші сервісні спеціалісти та 24 години на добу моніторять її роботу наші диспетчери.

Чому з нами варто працювати і чому систему забезпечення холодом Вашого об'єкту варто замовляти саме у нас?

Усе просто: в «ASTRA PROJECT» Ви отримуєте не лише суму послуг із впровадження системи холодазабезпечення на об'єкті, Ви отримуєте універсальний синегретичний ефект, заснований на знаннях конструкторів,  рівні кваліфікації монтажних бригад, на технічному оснащенні сервісних бригад та швидкості їх реагування, на підготовці наших диспетчерів. Цей ефект множиться на 23-річний досвід компанії. Компанії, де всі знають один одного в обличчя та кожний відповідає за результат своєї роботи.

І якщо перефразувати класика, - ми несемо відповідальність за те, що ми робимо.
комплексне рішення

Розділ не знайдений.

© 1993-2022 «Компанія Астра»