Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Кондиціонування


Кондиціонування

Систему кондиціонування навряд чи варто розглядати окремо від системи вентиляції будь-якої будівлі або приміщення.

Та все ж є кілька питань, які стосуються виключно кондиціонування. Це ті вихідні дані, які дозволяють нашим фахівцям виконати всі необхідні розрахунки з урахуванням особливості кожного об’єкта.

Насамперед – це визначення всіх значущих джерел для надходження тепла до приміщення. Це може бути сонячне світло в надлишку; працююче обладнання, в тому числі й холодильне; готова продукція, якщо вона нагрівається в процесі виготовлення; освітлення й навіть велика кількість працюючих в приміщенні людей, або перебуваючих там тварин.

Кондиционирование.jpg

Наступним кроком в проектуванні системи кондиціонування буде визначення джерела охолодження, або системи кондиціонування: вибір централізованної системи або системи місцевого охолодження.

Централізована система кондиціонування проектується в тому випадку, якщо є можливість використовувати систему реверсивного теплового насоса (чіллера) - фанкойла. До її складу входить один або кілька чіллерів, розводка труб між ними, насосна станція і система автоматичного регулювання роботи.

Мультисплит.jpg

Переваги цієї системи: зменшення затрат на обладнання та його обслуговування, компактне розташування цього обладнання, збереження зовнішнього естетичного вигляду приміщення.

Централізованою може бути й система з безпосереднім випаруванням фреону – Мультизональна VRF (Variable Refrigerant Flow) система.

Це один із різновидів промислових систем кондиціонування. У ній до одного, або декількох, зовнішніх блоків, які з'єднуються в систему, можуть підключатися різноманітні внутрішні блоки, причому, їх може бути різна кількість, у залежності від потужності самої системи. При цьому застосовуються так звана деревовидна розводка трубок.

Назва цієї системи в перекладі означає «перемінний потік холодоагенту». Особливість її конструкції в тому, що перед кожним із внутрінніх блоків системи є клапан, яким автоматично вимикається (або вмикається) внутрішній блок від фреонової магістралі по мірі необхідності. А крім того, зовнішні блоки в таких системах регулюють сумарну потужність компресорів: вона залежить від кількості працюючих внутрішніх блоків.

Звичайні спліт-системи, в тому числі мульти-стпліт – це вже децентралізовані системи, тобто системи місцевого охолодження приміщень. Звичайна спліт-система складається з одного внутрішнього та одного зовнішнього блоків. Мультиспліт-система скадається з декількох внутрішніх та одного зовнішнього блоку (до кожного внутрішнього блоку йде окрема магістраль). У залежності від потреб Замовника обирається необхідна система кондиціонування.

комплексне рішення

Розділ не знайдений.

© 1993-2022 «Компанія Астра»