Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Теплопостачання


Теплопостачання

В якості джерела теплоти для опалення промислового або комерційного підприємства, офісу, можна використовувати традиційне джерело опалення (газова, єлектрична котельня) або нетрадиційні: систему теплового насоса, утилізацію тепла від холодильних установок.

IMG_2990.JPG

Тепловой насос 2.jpg

Утилизация тепла от холодильных машин.jpg

У залежності від обраного джерела тепла підбираються опалювальні прилади.

Для традиційних джерел: радіатори, конвектори, тепловентилятори.

Для систем теплового насоса: фанкойли, тепловентилятори, система «тепла підлога, стіни».

Якщо є необхідність вибору оптимального варіанту, ми готові надати Вам всю необхідну інформацію. А поки що трохи докладніше зупинимося на принципі роботи теплового насоса як системи найбільш енергоефективної.

Ця система складається з пристрою забору та пристрою розподілу тепла. Тепловий насос (його внутрішній контур) складають: компресор, що працює від електромережі, дросельний клапан, конденсатор і випарювальник.

Відбувається це таким чином:

незамерзаюча суміш надходить у колектор - розчин соляної кислоти, або вода зі спиртом, або гліколева суміш. Ця суміш поглинає низькопотенційну теплову енергію й транспортує її до насоса. Теплова енергія у випарювальнику передається холодоагенту, від чого останній скипає і відбувається пароутворення. Його тиск збільшується компресором, температура підвищується. Теплова енергія передається теплоносію системи опалення (воді, пару, маслу і т.д.) через конденсатор. Після цього, від холодоагенту додатково відбираються залишки тепла і він переходить у рідкий стан, прямуючи знову до колектора. Цей цикл повторюється спочатку.

У якості низькопотенційного тепла для теплового насоса можливо використовувати: повітря, воду, грунт, утилізацію витяжних вентиляційних викидів підприємств.

Необхідно відзначити, що на 1 кВт витраченої електроенергії можливе отримання до 5 кВт теплової енергії, а додавши реверсивність тепловому насосу, його можна використовувати як джерело холоду для комфортного кондиціонування приміщень.

Також для великого промислового об'єкта з холодильними та морозильними камерами є можливість повністю або частково відмовитися від теплогенераторної та використовувати тепло, яке відводиться в зимовий період року на опалення та підігрів припливного повітря, а в літній період року, при необхідності, нагрівати гарячу воду на технологічні потреби.

Більш детальну інформацію Ви завжди можете отримати у наших фахівців.

комплексне рішення

Розділ не знайдений.

© 1993-2022 «Компанія Астра»