Телефонуйте: +38(067)511-0-111
Приєднуйтесь:

Електропостачання


Електропостачання

У рамках комплексного вирішення енергоефективних інженерних систем «ASTRA PROJECT» займається електропостачанням комерційних, промислових і аграрних об'єктів.

У процесі розробки проекту передбачається весь обсяг навантаження на електромережу: у свій проект ми закладаємо параметри обладнання й матеріалів не тільки системи освітлення, а й вентиляції, кондиціонування, холодопостачання. Комплексний проект дозволяє передбачити істотну економію споживаної електроенергії, та ще на етапі проектування розрахувати оптимальну потужність усієї електросистеми.

Джерелами економії можуть стати рекуперація тепла холодильних машин і, наприклад, його використання для нагрівання води; повторне використання відпрацьованого теплого повітря для нагріву вхідного потоку в системі вентиляції; використання теплового насоса в системі опалення, вентиляції та кондиціонування тощо.

Системы электроснабжения «ASTRA PROJECT»

Таким чином при комплексному підході в проектуванні електропостачання електросистема отримує:

  • зменшення собівартості за рахунок скорочення оптимального перетину кабеля, кількості автоматичних вимикачів, протяжності кабельних трас;
  • поліпшення характеристик пожежобезпеки системи за рахунок визначення кращої траєкторії прокладання кабельних трас;
  • попередження виникнення пошкоджень ізоляції й коротких замикань у проводці при аварійних ситуаціях, так як інженерні системи прокладаються за єдиним проектом і не можуть заважати одна одній.нерные системы прокладываются по единому проекту и не могут мешать одна другой.

дистанционный мониторинг оборудования «ASTRA PROJECT»

Під час проектування системи і подальше планування робіт з її монтажу всі споживачі розподіляються на групи: група системи вентиляції, системи кондиціонування, системи теплопостачання, як в приватному будинку - розетки, вимикачі, світильники.

При такому підході можна забезпечити якісний монтаж системи електропостачання, якісне управління ефективною роботою всіх інженерних систем, своєчасний сервіс і менш витратну модернізацію.

Проект електропостачання включає розрахункову й графічну частину (вона може бути візуалізувана в 3D-форматі), а також докладну специфікацію матеріалів, обладнання, які використовуються в процесі монтажу системи.

Централізоване управління електроживленням і освітленням та припускає якісну й безпечну експлуатацію системи.

Система управління та автоматизації встановлюється таким чином, щоб усі прилади могли управлятися окремо як з електрощита, так і з пульта управління диспетчерської; як в ручному режимі, так і в автоматичному.

Наші монтажні бригади виконують монтаж інженерних систем, або ж ми куруємо виконання всіх монтажно-інсталяційних робіт і приймаємо на сервісне обслуговування весь об'єкт.
комплексне рішення

Розділ не знайдений.

© 1993-2022 «Компанія Астра»