Якщо для приватного будинку, квартири або ж невеликого складу достатньо природньої вентиляції, то для виробничих приміщень, великих складських приміщень та комерційних об’єктів найчастіше потрібна примусова, де в системі повітряпроводів повітря подається за рахунок тиску, створеного канальними вентиляторами.
У кожному конкретному випадку: для магазину, складу, виробничого цеху, офісу - потрібні зовсім різні індивідуальні рішення.
Але, є питання, які наші фахівці з’ясовують ще до початку робіт:
Крім того, з метою підвищення енергоефективності системи, наші фахівці можуть запропонувати застосування рекуперації.
А вже після прояснення цих питань можна переходити до технічної реалізації.
На цьому етапі важливим постає питання вибору обладнання. Сьогодні ключовою умовою є його енергоефективність. Якщо обладнання з тривалим терміном служби дає можливість економити на споживанні все більш зростаючої в ціні електроенергії, - воно окупається швидше ніж недорогі, але менш надійні його аналоги.
Сучасні технології дозволяють нам створювати виробничі приміщення з високими якісними характеристиками, які забезпечують не лише технологічно обгрунтовані, але й комфортні умови праці.
Меж досконалості намає, а ось норми, яких важливо дотримуватися, розроблені вже давно на державному рівні та прописані в нормативних документах, ними ми керуємось у першу чергу. Це ДБН В.2.5-67:2013 «ОПАЛЕННЯ, ВЕНТИЛЯЦІЯ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ».
Також є ще одна важлива умова – сестема вентиляції в приміщенні, яке будується, монтується однією з перших, так як об’ємний вентиляційний канал не можна прокласти там, де для нього вже немає потрібного простору.
З усіх цих та інших питань, які цікавлять Вас, змістовну консультацію нададуть наші фахівці.
Розділ не знайдений.